Vali Ali Mantı Gülağaç İlçesini Ziyaret etti
Aksaray Valisi Ali Mantı incelemelerde bulunmak ve çeşitli açılış törenlerine katılmak için Gülağaç İlçesini ziyaret etti.
Vali Ali Mantı Gülağaç İlçesine bağlı Gülpınar Beldesini ziyareti ile başlayan ilçe gezisinde Belediye Başkanı Mustafa Baymışlıoğlu ile görüştü.  Belediye hizmetleri, sorun ve ihtiyaçlarla ile Baymışlıoğlu’ndan bilgi alan Vali Ali Mantı beraberindeki heyet ile Gülağaç Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Kadir Ulusoy ve ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanan Vali Ali Mantı ilçenin genel durumu, sorun ve ihtiyaçları ile ilgili Kaymakam Kadir Ulusoy’dan brifing aldı.
 İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyareti ile gezi ve incelemelerine devam eden Vali Ali Mantı İlçe Belediye Başkanlığını ziyaret ederek Belediye Başkanı Faruk Teymen’den belediye hizmetleri hakkında bilgi aldı. Vali Ali Mantı daha sonra Halk Eğitim Merkezinde Halı Kursunu ziyaret etti. Kursiyer kadınlarla görüşerek bölgeye özgü halı ve halı dokumacılığı hakkında bilgi alan Vali Mantı kursa katılan kadınlara başarılar diledi. Vali Ali Mantı daha sonra Gülağaç İlçesine bağlı Demirci Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Hüseyin Us tarafından karşılanan Vali Ali Mantı Demirci ve belediye hizmetleri hakkında bilgi aldı. Ziyaretlerinin tanışma ve iade-i ziyaret kapsamında olduğunu belirten Vali Ali ilerleyen zamanlarda sorun ve ihtiyaçlarla ilgili ziyaret ve incelemelerde bulunacağını belirtti.  Vali Ali Mantı beraberindeki heyet ile Narlıgöl Termal Turizm Merkezini ziyaret etti. Termal alanda faaliyet gösteren Kent Termal ve Özel Bakım Merkezinde incelemelerde bulunan Vali Ali Mantı termal havuzları gezerek işletme sahipleri Arif Demiray ve Mustafa Demiray’dan bakım merkezi hakkında bilgi aldı.
Vali Ali Mantı’nın Gülağaç İlçe ziyaretine Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Sağlık İl Müdürü Cengizhan Kılıçaslan, Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav, İl Müftüsü Cemalettin Bal’da katıldı.